Звіт практичної зустрічі для дверних компаній: Свіжі новини із виставки Made Expo 2019 у Мілані та ТОП 5 найбільш привабливих країн для експорту дверей.

20 березня, в рамках діяльності Української Дверної Асоціації відбулася практична зустріч для дверних компаній. Відкрита конференція була присвячена огляду виставки Made Expo 2019 у Мілані. Також, за проханням УДА Офіс з просування експорту підготував огляд країн, які є найбільш перспективними з точки зору експорту дверей. 

Генеральний директор УДА, Ірина Большук розповіла про поїздку на Made та доповнила розповідь фотозвітом із детальним поясненням та власним баченням розвитку. 

Офіс з просування експорту провели дослідження серед країн Європи, Ізраїлю, Туреччини, Латинської Америки, США та Канади у розрізах, які допоможуть зрозуміти картину потенційному експортеру. Варто зазначити, що це дослідження не є гарантією результату. Це лише підсумок, який потрібно аналізувати та адаптовувати під свій продукт та бачення подальшого розвитку.

Вадим Спірідонов, власник та агент експортного агенства Grace дуже простою мовою розповів чого варто очікувати від експорту а чого ні. Його власні життєві приклади дали чітке розуміння картини, яка чекатиме на експортера. Не дивлячись на всю складність задуму іноді може допомогти банальна кмітливість та впевненість у собі та своїй справі. 

Якщо ви бажаєте приєднатись до УДА та отримати презентації з зустрічі – звертайтесь за телефонами: (093) 501-65-46 Тетяна; (063) 674-76-07 Юлія.