Наше дверне виробництво не з’явилося нізвідки, а ми використали 15-річний досвід у металообробці та виробництві дверей. Технологічність – це про ТЕКОДОРС

Продовжуємо тур дверною Україною, і наступною точкою на карті став знову Харків. Це місто, до якого можна повертатись знову та знову, бо достойних виробників дверей та постачальників фурнітури й матеріалів тут достатньо. Цього разу ми завітали на дверне виробництво, яке, можливо, не настільки відоме у колах виробників дверей, наскільки заслуговує на увагу, адже воно сьогодні має все для того, щоб зайняти свою нішу на ринку: це сучасне обладнання, яке нечасто зустрінеш в Україні, чітке розуміння, якого продукту потребує клієнт, і бажання розвивати цей напрям.
Це все про ТЕКОДОРС. Хто вони, чому побачене перевершило очікуване, та як вони можуть робити реальними, на перший погляд, нереальні речі, читайте далі.

ТЕКОДОРС – це дочірня компанія ТЕКО. Виробничі потужності ТЕКО розміщено на 10000 кв.м, штат компанії налічує понад 200 співробітників. У найближчих планах – розширити виробничі площі, відведені під виготовлення дверей, ще на 1000 кв.м. Сьогодні модельний ряд налічує понад 10 моделей дверей. Двері знаходяться у ціновому діапазоні – середні та середні плюс.

Знайомство з компанією ТЕКОДОРС розпочалося з зустрічі з власником компанії Геннадієм Уманським і директором Володимиром Васильєвим. Ми завжди відчуваємо, коли люди горять своєю справою, і відразу стало зрозуміло, що нам покажуть щось цікаве. Тут зразу відчувалася синергія.
Нам відкрито розповіли про сьогоднішні досягнення компанії, про стратегічні цілі, показали виробничі потужності та всі процеси, які проходить матеріал до того моменту, коли стає дверима. Ось що побачили ми.

ВИРОБНИЦТВО
Ми були приємно здивовані, бо виробництво, яке сьогодні поки що не створює особливої конкуренції на ринку, має надсучасне обладнання, не бачене нами донедавна на фабриках із виробництва вхідних дверей. Нам вдалося навіть відзняти моменти створення основи дверей. Завдяки обладнанню Trumpf і Salvagnini можна отримати потрібні елементи конструктиву за лічені хвилини. І при цьому працює один оператор, який тільки подає лист металу та забирає готовий елемент. Високоточне обладнання дає можливість мінімізувати брак і потребу у величезних зварювальних цехах. Зварювання – це завжди додатковий персонал і затрати часу на одиницю виробу, а це додаткові кошти в собівартості. Є двері, які зібрані зовсім без зварювання. Ідеологія, якою керується керівництво компанії, полягає у тому, що технологічність і мінімізація людської праці – це шлях, яким має йти виробнича компанія сьогодні, щоб завтра конкурувати як усередині країни, так і за її межами.
Усі процеси оптимізовано та побудовано таким чином, щоб мінімізувати втрати. Ідеальна чистота у виробничих цехах, завантаженість потужностей і чітко налагоджений процес за процесом – це те, що побачили ми. Оскільки компанія відносно нещодавно розпочала розвивати цей напрям, то ідей у них дуже багато, і одна з них – це розширення виробничих цехів на 1000 кв.м, і це не плани на найближчі п’ять років, а завдання до кінця року.

ПРОДУКТ
Нам вдалося познайомитися з продуктом, який виготовляється компанією ТЕКОДОРС. Сьогодні портфель включає понад 10 моделей вхідних дверей. Окрім вхідної групи, компанія розробила унікальну пропозицію – металеві міжкімнатні двері, які важко візуально на дотик відрізнити від пофарбованих дерев’яних, причому конструктив виготовлений із оцинкованої сталі та покритий металевими накладками. Важливо те, що роздрібна ціна таких дверей нижча за дерев’яний аналог і конкурентна відповідно до експлуатаційних характеристик. Особливо цікаві пропозиції компанії ТЕКОДОРС у категорії – технічні та квартирні двері. Крім стандартних рішень, конструктори-дизайнери розробили модельний ряд, який оздоблений елементами, що принципово відрізняють технічні двері від аналогів на ринку.

Для того щоб більше зрозуміти, хто такі ТЕКОДОРС, ми поставили запитання керівництву компанії та готові поділитися відповідями, які отримали.

Як ви прийшли у дверний бізнес, Геннадію?
Компанія ТЕКО вже 15 років займається металообробкою, і наш основний продукт – це телекомунікаційне обладнання, яке ми успішно експортуємо до 42 країн світу. Дверне виробництво не з’явилося нізвідки, а ми використали досвід у виготовленні різноманітних телекомунікаційних шаф, наявну виробничу базу для створення нового продукту. Ми у дверному бізнесі досить молодий гравець, але з великими амбіціями та бажанням створювати якісний високотехнологічний продукт. Дверне виробництво ми розпочали розвивати останні два роки, та чітко розуміємо – нам є що запропонувати ринку! Наша співпраця з Володимиром Васильєвим допомогла значно прискоритися, і ми вже маємо рішення, які можуть бути цікавими клієнту.

Якими досягненнями пишаєтеся сьогодні ви, Володимире?
Я у дверному бізнесі вже 15 років, і за цей час отримав досвід роботи як на фабриках із виготовлення міжкімнатних, так і вхідних дверей. Весь цей шлях був пов’язаний саме з виробництвом дверей, тому я чітко розумію, яким має бути якісний продукт, і сьогодні активно працюю над створенням конкурентної ринкової пропозиції.
Наша принципова відмінність на сьогодні у тому, що ми можемо зробити конструктив будь-якої складності. Обладнання дозволяє працювати з фарбованим металом. Ми готуємо для ринку пропозиції не тільки з вхідної групи, а й міжкімнатні двері, які, на перший погляд, ідентичні до якісних пофарбованих дерев’яних дверей.
Ми не переслідуємо завдання створювати недорогий масовий продукт, а прагнемо зайняти власну нішу з високоякісним технологічним продуктом із конкурентною ціною.

Які пріоритетні канали продажів зазначаєте для себе сьогодні, Володимире?
На сьогодні ми аналізуємо ситуацію на ринку та бачимо принципову відмінність між клієнтами на півночі та півдні, сході й заході, саме тому йдемо шляхом співпраці з місцевими дилерами. Зараз ми відкриті до співпраці, та шукаємо партнерів на півдні та заході України.
Також високо оцінюємо такий канал продажів, як співпраця з забудовниками. Тут наша явна конкурентна перевага в тому, що ми можемо закрити всі питання – від квартирних дверей, які не потребуватимуть заміни власниками нових квартир, до технічних дверей та люків, що сертифіковані й відповідають усім стандартам.

Що принципово відрізняє вас від інших?
Окрім виготовлення дверей, ми маємо достатньо технічної бази та ресурсу для того, щоб створювати більш складні продукти. Зараз всі наші двері оснащені прихованими завісами власного виробництва, які, крім належних функціональних завдань, мають естетичний вигляд і гарантують безвідмовну експлуатацію упродовж багатотисячних циклів. При цьому ціна за одиницю продукції значно нижча за італійські аналоги. Плануємо поставляти свою продукцію на внутрішній ринок, а також і нашим прямим конкурентам.

Ми могли б ще довго говорити про побачене, але пропонуємо оцінити продукцію на власні очі та робити самостійні висновки. Наші ж висновки про компанію ТЕКОДОРС наступні: ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ – так, ЯКІСНИЙ ПРОДУКТ – так, БАЖАННЯ РОЗВИВАТИСЯ ШВИДКО – так.

Щиро вдячні керівництву компанії ТЕКОДОРС за відкритість та готовність поділитися власними напрацюваннями!

До нових зустрічей! Завжди ваші Лідери дверного ринку!