Свіжі новини із виставки Made Expo 2019 у Мілані та ТОП 5 найбільш привабливих країн для експорту дверей

Які сучасні тенденції відслідковуються на європейському ринку дверей та на які новинки варто чекати у найближчі роки в Україні? Чи знали Ви, що загальний експорт дверей у 2018 році зріс більш ніж на 50%? Які, на Вашу думку, прогнози на 2019 рік? Які країни є найбільш привабливими для експорту українських дверей? Який досвід колег можна використати сьогодні, щоб поточний рік став ще більш продуктивним із точки зору експорту?

На ці та інші важливі питання готуємо відповіді спільно із Офісом з просування експорту та розповімо на практичній зустрічі Української Дверної Асоціації, яка відбудеться 20 березня у рамках виставки InterBuildExpo 2019.

Що на Вас чекає?

  • Огляд виставки Made Expo 2019: тільки найсвіжіша інформація, новинки у дизайні, матеріалах та комплектуючих. Ми повертаємось 15 березня із Мілану та будемо готові поділитись враженнями та спостереженнями.
  • ТОП 5 найбільш привабливих країн для експорту дверей. Офіс з просування експорту готує аналіз країн, які варто розглядати як перспективні із точки зору експортної торгівлі дверима.
  • Реальні кейси з просування експорту окремих фабрик та галузевих асоціацій. Ідеї по просуванню Української дверної асоціації (проект дорожньої карти):

– перелік виставок?
– що везти?
– як просувати?

Захід організовано Українською Дверною Асоціацією у рамках виставки InterBuildExpo за підтримки КМКЯ та Офісу з просування експорту.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/vdu20xoytVUVbGM52
Дата та час проведення: 20 березня 2019 р о 14:00
Місце проведення: Київ, виставка InterBuildExpo 2019, МВЦ (м. Лівобережна)