Інновації у виробництві від Salvagnini

Якщо ти не готовий вкладати кошти у обладнання, тоді не розпочинай виробництво.

Таке правило актуальне для будь-якої фабрики і дверного виробництва у тому числі. Сьогодні питання продуктивності та бережного виробництва потребує особливої уваги, адже це може стати конкурентною перевагою як на внутрішньому ринку, так і при виході на міжнародний. Рухати вперед  компанію можуть технології та оптимізація виробництва.

7 лютого у готелі Holiday Inn зібрались виробники дверей, торгового інвентарю та всі ті, хто працює із листовим металом на презентації відомого постачальника обладнання ТМ Salvagnini.

Мінімальне втручання людей, універсальність обладнання, на якому можна працювати як із габаритними предметами так невеликими, автоматизація ряду процесів – це те, на чому базується конкурентна перевага обладнання Salvagnini.

Скільки сьогодні Ви витрачаєте на виготовлення одних дверей? А якщо перевести цей час у гроші (ЗП, електроенергія, оренда і т.д.)! Підрахували?

Представники Salvagnini заявляють, що повний концепт дверей із металу, товщиною 0,7 мм,  на їх обладнанні можна виготовити за 197 секунд. Вражає? Взагалі, станки працюють із металом товщиною від 0,5 мм.

Вчора окрім офіційної презентації рішень, які пропонує компанія, відбувся візит на виробництво УХЛ-МАШ, яке обладнане трьома панелегибами ТМ Salvagnini. Дане обладнання дозволяє їм переробляти 200 тон металу за місяць. Якщо дані цифри оцінити із точки зору виробництва вхідних дверей, то фактично можна стверджувати, що компанія, використовуючи дане обладнання, могла б випустити від 10-15 тисяч дверей за місяць. Потенціал серйозний.

Є звичайно і ряд складнощів у роботі із таким обладнанням, які озвучили учасники заходу. Якість металу, із яким сьогодні працює більшість українських виробників, далека від високої. Це стосується і щільності металу, і товщини листу у різних місцях, і розходженнях якості різних партій сировини. Представники Salvagnini заявляють, що розроблено програмне забезпечення, яке може справитись із рядом проблем, із якими доводиться боротись сьогодні українським виробникам.

Особливу увагу аудиторії привернули готові проектні рішення, які презентували представники Salvagnini. Сьогодні вони реалізують обладнання, яке дозволяє виготовляти корпусні будинки. Тільки вдумайтесь, затрати по часу на виготовлення одного будинку площею +- 40 кв.м. – 2 год. Це звичайно, рішення не для наших кліматичних умов, але може стати конкурентним експортним продуктом.

Цінник кожного станка коливається у районі 650 тис. євро. Для того, щоб запустити лінію, яка буде розкроювати метал, згинати та висікати деталі потрібно викласти в районі 3 млн.євро. Не варто забувати, що і обслуговування такого обладнання коштуватиме кругленькі суми. Але це скоріше мотиватор, а ніж демотиватор. Повернемось знову до УХЛ-МАШ. Вони ж змогли! І сьогодні їх результати говорять самі за себе. У Білорусії на таких станках вже працює компанія Стальна лінія.

Варто не забувати, що сьогодні існують спеціальні програми кредитування та ми маємо всі шанси залучити вливання іноземних інвестицій. Головне задатись ціллю.