Ринок змінюється, стає більш відкритим, оператори ринку готові до діалогу із колегами і ми відчуваємо причетність до цих змін

17 вересня у Києві відбулася Десята ювілейна конференція День лідерів дверного ринку, яка традиційно зібрала у одному місці передових виробників вхідних та міжкімнатних дверей, продавців дверей та фурнітури, постачальників матеріалів та обладнання.

До виступу було запрошено як учасників ринку, так і успішних представників суміжних сфер, які поділились власним досвідом.

Відкривали захід організатори – Ірина Большук  та Тетяна Поліщук  – незмінна команда проекту Лідери дверного ринку.

Модератором конференції був В’ячеслав Дирда – засновник торгового дому Сіті дорз. 

Розпочав конференцію Сергій Болдаєв – директор компанії Holz. Він проаналізував поточну ситуацію на ринку дверного ритейлу, показав дієві інструменти для розвитку та що вже не працює. Аудиторія високо оцінила його виступ та визнала кращим спікером конференції.

Про діджиталізації бізнесу розповів Сергій Ковалевський – керівник компанії Замок.укр. Він провів огляд ринку дверної фурнітури, сучасні інструменти, які сьогодні працюють і за якими майбутнє.

Наш генеральний партнер група компаній Полімесервіс також підготували виступ. Тетяна Руденко – засновник групи компаній Полімерсервіс та її команда поділились власним досвідом та знаннями на надактуальні теми для дверних компаній. Окрім презентації на учасників чекали приємні сюрпризи, адже генеральний партнер вручив своїм партнерам цінні подарунки та сертифікати на прогулянку Італією під вітрилами Securemme.

Ми вперше поєднали дві реальності – онлайн та офлайн у виступі. Поспілкувались відверто із лідерами на найактуальніші теми сьогодення. До обговорень було запрошено Олександра Костенка – генерального директора ТМ Новий стиль та Сергія Панченка – засновника компанії Міністерство дверей. Олександр виступив онлайн. Вийшло цікаво та продуктивно.

Про онлайн продажі у категорії Двері розповів запрошений гість Максим Бєляк – СЕО ecommerce-платформи HUBBER. Він розповів важливі речі про ситуації у ecommerce, яким чином він буде надалі розвиватись та які можливості зараз не використовують дверні компанії.

Завершувала офіційну частину конференції дискусійна панель, на яку було запрошено Євгенію Кряжеву – власницю салону Декорум, співвласницю виробництва прихованих дверей SecretDveri, Володимира Васильєва – директора компанії ТЕКО ДОРС, Вікторію Буянову – Founder&CEO в DHC Media, Ольга Соловей – Засновницю Ureclub (Український клуб нерухомості). У ході дискусії учасники отримали відповіді на важливі питання, щодо ситуації на ринку нерухомості, особливостей співпраці із дизайнерами, змінам у продажах та поведінці кінцевого споживача та можливостей для розвитку виробників.

День видався досить насиченим та продуктивним, бо окрім офіційних виступів учасники мали достатньо часу для спілкування та пошуку партнерів.

Генеральним партнером конференції стала група компаній Полімерсервіс.

Захід проходив за підтримки надійних партнерів Клейберіт-Україна TM Kleiberit, Модус Дверна Фурнітура, Hafele Ukraine, Wala, Stojka, AGT plus, Celeste trade. 

Інформаційними партнерами конференції виступили: Ureclub (Український клуб нерухомості) та DHC Media (портал про архітектуру та дизайн).\