Поїхали разом на Made Expo 2019!

MADE Expo 2019 – це міжнародна виставка будівництва та архітектури. Більше 550 учасників з 21 країни! 4 дні виставок, презентацій, лекцій та майстер класів. Виставка проходить кожні 2 роки та збирає більше ніж 200 000 відвідувачів! Під одним дахом знаходитимуться 4 павільйони виставкових площ: будівництво та матеріали, стіни та вікна, технології та обслуговування, дизайн та обробка. Девіз виставки “Dal dire al fare…”, що в перекладі означає “Від слів до діла”. Реєструйтеся! Надихнемося MADE Expo разом!

Чому Варто їхати з нами?

Ми підготували активну програму та маємо домовленості із європейськими компаніями, які готові відкрити нам двері свого виробництва та показати те, чого зазвичай не показують поодиноким компаніям. А саме: 
  • Візит на фабрику Pieffe Union із виробництва дерев’яних дверей. Вона була заснована у 1976 році. 38.000 м.кв. виробничі площі. 15.000.000 метрів профілю виготовлено за рік. Офіційний сайт http://www.pieffeunion.com/ru
  • Візит на фабрику Otlav із виробництва дверних та віконних петель. Вона була заснована у 1958 році. Виробничі площі нового офісу до якого завітаємо – 45.000 м.кв. Офіційний сайт https://www.otlav.it/ru

Програма

11 березня. Початок поїздки, виліт з Києва до Венеції. Візит на фабрику Otlav. Трансфер до міста Тревізо, розміщення у готелі.
12 березня. Візит на фабрику із виробництва міжкімнатних дверей Pieffe Union. Екскурсія містом, вільний час.
13 березня. Трансфер Тревізо – Мілан, розміщення у готелі.
13-15 березня. Відвідування виставки MADE Expo. Бізнес зустрічі на виставці.
15 березня. Завершення поїздки, виліт з Мілану до Києва.
Спільна поїздка на MADE Expo 2019 в рамках Української Дверної Асоціації – це відмінний спосіб побачити новинки галузі з точки зору дизайну та технологій і з користю провести час у колі спеціалістів дверного ринку. Це вже буде 4 групова поїздка на міжнародні виставки із найбільш насиченою програмою!

 Вартість поїздки на 1 людину близько 700 євро*

* Приблизна ціна станом на 28.02.2019. Ціни можуть змінюватись в залежності від дати оплати. Ви можете обрати найбільш зручний для себе варіант перельоту та долучитися до групи у будь-який із днів поїздки.
 
  • Переліт близько 10000 грн. (320 євро). Переліт Київ – Венеція та Мілан-Київ.
  • Проживання близько 7000 грн. (220 євро). 2 ночі у готелі у Тревізо, 2 ночі у Мілані. Ціна вказано на проживання у двомісному номері. Можливе поселення у одномісному номері.
  • Трансфер 50 євро. Автобус Тревізо-Мілан.
  • Організаційний внесок 50 євро. Сума коштів, яку сплачує кожен учасник поїздки для покриття витрат, пов’язаних із організацією програми поїздки.
  • Квитки на Made Expo БЕЗКОШТОВНО. Всім хто ще не має квитка, ми підготуємо Вам запрошення-квитки на виставку Made Expo 2019.

Організатор: Українська Дверна Асоціація.
Тривалість поїздки: з 11 по 15 березня 2019 року.
Детальніше про поїздку: http://uadm.in.ua/madeexpo
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/45DTx7g3bNzhXbaT2