Партнери конференції День лідерів дверного ринку, 1 березня 2019 року

Залишилось небагато часу до проведення всеукраїнської конференції День Лідерів дверного ринку, що пройде 1 березня у Києві. Окрім виступів наших спікерів на Вас чекатимуть презентації та цікаві новинки від компаній партнерів.

Генеральний партнер конференції – Kale Kilit

Корпорація АВС GROUP – офіційний і ексклюзивний представник ТМ KALE KILIT в Україні. 
При згадці замків у 98 з 100 людей на думку спадає саме марка KALE KILIT. Лідер галузі і символ надійності. Одні з новинок – це сейфи, системи контролю доступу в готелях і офісах, замки для міжкімнатних дверей.

http://abc-group.od.ua/
http://www.kalekilit.com.tr/ru-ru

 

 


Дочірня компанія німецького виробника клейових матеріалів KLEIBERIT – “Клейберіт – Україна”. Представники компанії готують для ознайомлення новинки клейових матеріалів з огортання погонажу, каширування площини та кромкооблицюванню за допомогою поліурентанових клеїв-розплавів.

Сайт компанії: www.kleiberit.com

 


Компанія ЕКО комплект – Офіційний представник SYSTEM ™ в Україні. 

Представники компанії презентуватимуть новинки дверних ручок SYSTEM ™ та весь асортимент продукції. 

Сайт компанії:
https://system.mebel.ua/
https://systemstore.com.ua/

 


Компанія «БАРВИ ШВИДКОсті» є офіційним ексклюзивним представником провідних європейських виробників  обладнання та матеріалів. Учасникам конференції будуть продемонстровані: WPR (обладнання для ламінації), TAKA (клеї), OECE (фарби та лаки), ABET LAMINATI (HPL панелі), ESSETRE (клеї), SURTEKO (фініш плівка). Окрім основного асортименту будуть представлені і нові бренди (ESSETRE, SURTEKO).

Сайти компанії:
http://barvyshvydkosti.com/
https://www.facebook.com/barvyshvydkosti/


Компанія «Модус» є офіційним ексклюзивним постачальником європейської дверної фурнітури в Україні.
Учасникам конференції буде представлена новинка на ринку України – розсувні системи ТМ SAHECO, а також представники компанії презентуватимуть новинки в асортименті ТМ CONVEX.

Сайт компанії:
www.modus.ua

 


Якщо Ви маєте запитання до представників наших компаній-партнерів вже сьогодні, або хочете отримати конкретні пропозиції для свого бізнесу безпосередньо на конференції – пишіть та ми організуємо зустріч для Вас 1 березня 20019 року.