Короткий звіт практичної зустрічі для дверних компаній: Інструменти для розвитку дверного бізнесу всередині України та для освоєння експортних ринків.

9 лютого, в рамках діяльності Української Дверної Асоціації відбулася практична зустріч для дверних компаній. Відкрита конференція була присвячена інструментам, що допоможуть розвиватися дверному бізнесу як всередині країни, так і конкурувати на інших ринках. Кожен зі спікерів ділився інструментами, які використовував особисто заради розвитку своєї компанії.

 

 

 

 

 

Конференція проходила на стенді ЄБРР, в рамках виставки Interior Mebel. Представник ЄБРР на стенді – Ольга Іванченко, яка опікується розвитком меблевої галузі в Україні у рамках ініціативи ЄС EU4Business, на прикладі конкретних кейсів співпраці з дверними компаніями розповіла про те, як дверним компаніям вийти на експортні ринки.

 

 

 

 

 

Учасники зустрічі отримали цінні практичні знання та рекомендації від спікерів, які пройшли шлях впровадження ефективних інструментів у свій бізнес. Наприклад, Дмитро Ковальчук, власник компанії із виробництва меблів Cassone, поділився досвідом впровадження інструментів CRM-системи та отримання гранту від ЄБРР на реалізацію цього проекту. Ольга Перетятько (експерт Lean Six Sigma) та Світлана Гайдайчук (співвласниця та керівник сектору стратегічних змін Vavilon Сompany) розповіли про впровадження LEAN у компанії Vavilon Сompany.  А Олександра Потьомкіна (керівник управління якості та кваліфікації в компанії Модус) розкрила тему навчання персоналу. 

 

 

 

 

 

Захід організовано Українською Дверною Асоціацією та Smart People, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.