Компанії-Члени Української Дверної Асоціації

Робота Української Дверної Асоціації триває. Ми розпочинаємо цикл знайомства з компаніями, що вже стали повноправними Членами Асоціації. 

Перша з них – Техно-Альянс.
Діяльність – компанія з виробництва алюмінієвих конструкцій, офісних дверей, дверей прихованого монтажу тощо.
На ринку з 2006 року.
Географія продажу: Україна.

Досягнення

На початку заснування компанія займалась лише офісними перегородками в алюмінієвому профілі та офісними меблями. За роки діяльності асортимент товарів значно розширився і сьогодні в числі товарів є різні види перегородок, офісні двері та двері прихованого монтажу, віконні системи, зимові сади, ролетні системи та багато іншого. Компанія налагодила власне виробництво алюмінієвого профілю для мобільних перегородок та дверей прихованого монтажу і приймає участь в проекті “Train-to-NZEB” – це підготовка спеціалістів зі зведення будівель близьких, до нульового енергоспоживання.

Що, на Вашу думку, є запорукою Вашого бізнесу?

Кожен співробітник, виконуючи свою роботу, чітко та адекватно розуміє вказівки керівництва та кінцевий результат. В результаті компанія отримує задоволених клієнтів. Це найкраща мотивація.

Продажі та маркетинг

Продукцію компанії можна придбати через сайт та дилерську мережу.

Матеріали та постачальники

Компанія використовує якісні матеріали європейського та українського виробництва. Серед країн імпортерів є: Польща, Бельгія, Великобританія, США, Бельгія, Греція, Італія,  Германія та інші.

Плани

Компанія планує налагодити чіткий виробничий процес з дверима прихованого монтажу та експортувати власний профіль до інших країн. Також пріоритетним завданням є оновлення виробництва, закупівля більш сучасного обладнання для заміни існуючого.

      


Компанія ТОВ «Клейберіт-Україна»
Діяльність – дочірня компанія німецького виробника клейових матеріалів KLEIBERIT.
На ринку з 1948 року.
Географія продажу: весь світ.

Досягнення

За роки діяльності компанія значно розширила асортимент товарів, які сьогодні застосовуються у багатьох сферах виробництва. Наприклад: будівництво, деревообробка, виробництво вікон та дверей, автомобілебудування, поліграфія, суднобудування тощо.

Що, на Вашу думку, є запорукою Вашого бізнесу?

Компанія KLEIBERIT постійно виступає за інноваційні дослідження, розвиток, сучасне виробництво, високу якість продукції, клієнтоорієнтований сервіс та компетентний технічний супровід. 70 років діяльності доводять, що це не даремно.

Продажі та маркетинг

В Україні продукція розповсюджується через дилерську мережу та офіційне представництво. Ни ринку В2В основний шлях популяризації – це компетенція та репутація компанії.

Матеріали та постачальники

Вся продукція виробляється на заводі в Німеччині та експортується в Україну.

Плани

Плани на майбутні періоди – це підвищення рівня виробництва клієнтів, підвищення якості готової продукції та приймати участь у проектах з виходу компаній на експорт. Однією з задач є популяризація роботи в промисловому секторі.

      


ТМ «Патріот»
Діяльність – виробництво вхідних дверей.
На ринку з 2015 року.
Географія продажу. Продукція ТМ реалізується в Києві та 17 областях України: Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Херсонська, Одеська, Вінницька, Хмельницька, Івано-Франківська, Рівненська, Луцька, Черкаська, Кіровоградська, Сумська.

Досягнення

Компанія пройшла шлях від експериментів до чітко окресленої моделі виробництва. Відлік активної діяльності почався з березневої виставки 2016 року. Приріст 2018 до 2017 склав 20% (незадовільно).

Що, на Вашу думку, є запорукою Вашого бізнесу?

Принцип роботи компанії – неодмінний рух вперед в питаннях дизайну і технологій. В процесі виробництва не буває дрібниць: кожен елемент конструкції повинен чітко виконувати свої функції, а найдрібніший елемент декору – відповідати загальній концепції дизайну.

Продажі та маркетинг

Продукцію компанії можна придбати через сайт та дилерську мережу. Шляхи популяризації – виставки та активне Інтернет просування.

Матеріали та постачальники

Серед використовуваної продукції є матеріали як українського, так і закордонного виробництва. Наприклад: Білорусь, Китай, Корея, Італія, Росія.

Плани

Збільшити: об’єм виробництва, якість продукції що випускається, сервіс для партнерів, середній чек.
Зменшити: терміни виробництва, кількість браку та собівартість продукту.


Компанія ПП «Ракурс «С»
Діяльність – виробництво та продаж дверей, меблів.
На ринку з 2001 року.
Географія продажу: Україна.

Досягнення

За роки роботи підприємство з трьох чоловік перетворилось до однієї з найбільш надійних підрядних організацій в реалізації технічно складних об’єктів і виробника унікальних за якістю і дизайну міжкімнатних дверей.

Що, на Вашу думку, є запорукою Вашого бізнесу?

Абсолютний пріоритет щодо якості товару, що випускається і зобов’язань перед контрагентом.

Продажі та маркетинг

В Україні продукція розповсюджується через офіс компанії та ряд магазинів з продажу дверей. Основними каналами маркетингу є Інтернет, торгові мережі та дилери.

Матеріали та постачальники

Матеріали для виробництва компанія закуповує як в Україні, так і за її межами.

Плани

Ототожнення бренду з абсолютною якістю і унікальністю по дизайну; повномасштабний вивід продукції на експорт.


ТОВ “ЕКО комплект”
Діяльність – офіційний представник ТМ SYSTEM (Туреччина) на території України.
На ринку з 2005 року.
Географія продажу: Україна.

Досягнення

Початок діяльності компанії носив характер локального гравця по задоволенню потреб споживачів в регіоні знаходження компанії (Донбас). За роки праці вдалося сформувати стійку дилерську мережу, де кожен споживач може на додаток до обраних дверей отримати їх додаткову комплектацію якісними ручками.

Що, на Вашу думку, є запорукою Вашого бізнесу?

Команда компанії вважає, що запорукою успіху є висока якість, інноваційні рішення в технології виробництва і креативність створення нових моделей ТМ SYSTEM, яку вони представляють; також це бездоганний сервіс, що надається співробітниками компанії по відношенню до клієнтів.

Продажі та маркетинг

Продукцію компанії можна придбати через сайт та дилерську мережу. Для популяризації продукції компанія щорічно бере участь в галузевій виставці INTERBUILD, конференції Лідери Дверного Ринку, має сторінку в соціальній мережі facebook та бере участь в зустрічах з дизайнерами інтер’єрів і архітекторами.

Плани

Стійка присутність ТМ SYSTEM на ринку України та експорт в країни ближнього зарубіжжя.


ТОВ “Двері Булат”
Діяльність – компанія з виробництва вхідних металевих дверей.
На ринку з 2013 року.
Географія продажу: Україна.

Досягнення

Чернігівська фабрика вхідних дверей «Булат» була заснована в 2013 році і є українським виробником. Компанія успішно представляє торгові марки: БУЛАТ і ЦИТАДЕЛЬ, досягнувши оптимального поєднання дизайну, якості і цінової політики. На разі компанія має представників у кожному обласному центрі України, а також має регіональні склади у Києві та Львові. Модельний ряд постійно оновлюється сучасними моделями і новим ПВХ покриттям. Двері Булат пропонують широкий асортиментний ряд, який дозволяє запропонувати різні рішення для комплектації квартир, будинків, офісів, готелів, торгових і промислових приміщень, соціальних об’єктів.
Сьогодні компанія Двері Булат реалізовує продукцію до країн Євросоюзу, постачає в національну мережу гіпермаркетів «Епіцентр-К» та заснувала власну компанію в Грузії Булат Джорджіа. 

Що, на Вашу думку, є запорукою Вашого бізнесу?

Якість у всьому і всюди.

Продажі та маркетинг

Придбати продукцію можливо у магазинах: Епіцентр-К, Леокераміка, Хольц. Асортимент представлений в спеціалізованих роздрібних магазинах, будівельних компаніях, інтернет магазині Розетка. 

Плани

Експорт продукції.


Гефелє Україна ТзОВ / Hafele GMBH
Діяльність – виробництво та продаж меблевої, дверної та будівельної фурнітури.
На ринку з 1923 року, дочірнє представництво в Україні з 2009 р.
Географія продажу: Україна.

Досягнення

Відкриття більше ніж 25 дилерів в різних містах України.
Розширення складу із постійною підтримкою в Україні приблизно 1800 позицій, з них орієнтовно 20% по дверній фурнітурі.

Що, на вашу думку, є запорукою успіху Вашого бізнесу?

Ми цінуємо кожного клієнта і все це можливо завдяки нашому професійному колективу.
Високоякісна фурнітура та ексклюзивні рішення.

Продажі

Через мережу дилерів, а також звернувшись на пряму до нашої компанії. Також можливо придбати нашу продукцію через інтернет магазин www.hafeleshop.com.ua 

Постачальники

Вся наша продукція виробляється виключно на європейських заводах, найвідоміші з них Sphinx Electronics та Simonswerk Gmbh.

Маркетинг

Для того що б наш бренд був більш відомий, ми використовуємо різні шляхи:

  • участь в різних виставках, конференціях;
  • публікація статей в багатьох журналах, реклама в мережі інтернет;
  • розробка якісних друкованих матеріалів (брошура по розсувних системах «Розширюючи межі комфорту»; брошура по асортименту для готелей «Одно помещение. Одно лицо»);
  • представлення взірців нашої фурнітури в салонах партнерів (салони дверей, дизайн студії, салони продавців фурнітури та інше).

Плани

Розвиток в напрямку розширення асортименту із наявністю на складі в Україні.
Представлення в Україні інноваційних рішень та новинок в галузі дверної фурнітури.

 

 

 

 

 


Very Dveri
Діяльність – продаж вхідних дверей оптом і в роздріб.
На ринку з 15 березня 2012 року.
Географія продажу: Київ та область.

Досягнення

За 2 роки ми перейшли з дешевого сегменту в преміальний.
Продаємо двері під своєю торговою маркою.
Зростання компанії на 50% в рік.
Впроваджені інструменти управління в 2016 році.

Що, на вашу думку, є запорукою успіху Вашого бізнесу?

Запорука успіху полягає в тому, що ми не стоїмо на одному місці. Постійно покращуємо продукт і сервіс.

Продажі

Оптовий склад: набережно-Лугова 8 (Київ). Фірмовий салон-магазин: вул. Оболонська 36 (Київ). І майже в кожному магазині представлені наші двері.

Постачальники

Ми працюємо тільки з 1 постачальником, який робить двері за нашими запитами.

Маркетинг

Маркетинг спрямований на роздрібного клієнта, щоб популяризувати наші двері в роздробі.

Плани

В планах створювати брендсекції наших дверей в фірмових дверних салонах і відкривати свої роздрібні магазини.


ТОВ «Західні перспективи Львів»
Діяльність – постачання дверної фурнітури, торгівля промисловими товарами.
На ринку з 2014 року.

Що, на вашу думку, є запорукою успіху Вашого бізнесу?

Компанія у 2017 році отримала дистрибуторські права на ТМ Condi Collection – турецький бренд дверних ручок з нержавіючої сталі. Унікальність «кольорової нержавійки» та універсальність нержавійки марки AISI 304, які пропонує наш виробник, дозволили увійти на ринок дверної фурнітури з цікавими пропозиціями.

Продажі

З початку 2018 року наша продукція  з’явилася в найбільшій мережі будівельних гіпермаркетів Украіїни і до сьогодні розширює та доповнює асортиментну лінійку новими моделями дверних ручок. Також, роздрібний клієнт може купувати ручки ТМ Condi Collection через найбільш популярні в Україні інтернет-магазини.

Постачальники

Завдяки тісній співпраці з партнерською базою виробників, які готові задовольняти потреби різних сегментів українського ринку дверної фурнітури, компанія з 2019 р. пропонує дверні ручки під власним брендом WPL. Прагнучи надати клієнтам комплексні рішення, ТОВ “Західні перспективи Львів” також імпортує дверні замки,  стальні броненакладки та інші комплектуючі турецького походження.

Плани

Штат компанії на сьогодні складають 10 співробітників у двох офісах – львівському та київському. Крім того, тісний контакт з турецькими виробниками забезпечується партнерами зі стамбульського офісу. В планах на поточний рік відкриття ще двох представництв на сході та півдні України.

В місії нашої молодої компанії особливе місце займає експортний напрямок. Ми прагнемо відкривати українські товари для турецького споживача. Тому нам співзвучні цілі Української Дверної Асоціації по просуванню українських виробників на закордонні ринки. Ми зацікавлені працювати по цьому напрямку з членами асоціації.

 

 

 

 

 

 

 

 


Чекайте на продовження статті.