Kale Kilit — сучасне масштабне виробництво та особливий підхід до співпраці

Після тривалої ізоляції світ нарешті почав відкриватись, і ми чітко відчули як нам не вистачає обміну досвідом з колегами поза межами України. 

Нещодавно, 11-13 жовтня, компанія Каle Kilit та ABC group, офіційний представник компанії в Україні, зібрали своїх надійних партнерів та запросили відвідати завод Kale Kilit, що неподалік Стамбулу. Нам пощастило стати частиною цієї групи, побачити надмасштабне виробництво та відчути турецьку гостинність. Готові ділитись враженнями!

Розпочався наш бізнес-тур зі знайомства із головним офісом та шоурумом Kale Kilit, що розташовані у престижному бізнесовому районі Стамбулу. Зустрічав нас Юсуф Генч — менеджер із експорту компанії Kale Kilit. Перше, що приходить на думку хочеться, щоб український бізнес виглядав так само. Надсучасна будівля, особливе місце відведено історії та засновнику, системний підхід, 10 000 кв.м. під шоурум, привітний персонал та непідробна гостинність.

Попри те, що не весь асортимент, який виготовляється сьогодні Kale Kilit, представлено в Україні, ми змогли познайомитись із новітніми розробками та побачити можливості їх виробництва, адже Kale Kilit це як механічні замки і системи контролю доступу, так і високотехнологічні розробки захисту. 

Цінно те, що окрім презентації та огляду новинок, Юсуф виніс на обговорення питання, які потребують вирішення для того, щоб співпраця з українськими виробниками вхідних дверей була більш продуктивною. Відчувалось, що для них важливо чути клієнта та шукати шляхи поліпшення співпраці. 

Наступний день був присвячений візиту на фабрику Kale Kilit, яка знаходиться у промисловій зоні Капаклі. Ми розуміли, що побачене нас точно вразить, і не помилились. Kale Kilit — це масштабне та сучасне виробництво. 

Сьогодні Kale Kilit — це історія довжиною у 68 років, 120 тис.кв.м виробничих площ, понад 1500 співробітників, експорт у 80 країн світу та беззаперечне лідерство з продажів всередині країни. 

З метою підвищення конкурентоспроможності на світовому ринку і розширення асортименту продукції, в 2016 році Kale Kilit побудували найбільший в Європі завод повного циклу з виробництва замків (та всіх комплектуючих). 

Сьогодні виробничі потужності Kale Kilit дають можливість виготовляти в день 250 000 готових виробів та 10 000 000 деталей. Компанія має власний випробувальний майданчик та безвідходне виробництво.

  • Висока корпоративна культура

Це далеко не перше виробництво, яке ми відвідуємо, і ми відчуваємо, коли до візиту гостей інтенсивно готуються. На виробництві Kale Kilit побачене нами — це щоденна норма, а не виключення! Тут співробітники у брендованому одязі, але видно, що це їх повсякденна форма, тут ідеальна чистота, всі процеси продумані; ми побачили високий рівень відповідальності до питань здоров’я, і кожен співробітник у масці (це загальна тенденція, яку ми побачили у Туреччині), ніхто не відволікається на допитливу групу, яка знімає та фотографує. Усі чітко виконують задачі на своєму посту. 

  • Повний цикл виробництва

Нам показали всі процеси та дозволили знімати все, що ми бачили. Так як асортимент компанії дуже широкий, то і елементи під кожен продукт відрізняються: від листів металу для виробництва дверей і до мікро-пружин для роботи механізму замка. 

Компанія пішла шляхом побудови повного циклу виробництва, тому на вході — це тонни металу, а на виході — готовий технологічний продукт. 

  • Контроль якості та тестування продукції

Особливе місце на заводі приділяється питанням контролю якості на кожній виробничій ділянці. Також компанія Kale Kilit першою в своєму секторі відкрила Центр науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) і продовжує демонструвати свій інноваційний підхід до виробництва. 

  • Автоматизація процесів

За автоматизацією процесів майбутнє, а для Kale Kilit — це сьогодення. Вже на етапі збирання замків ми побачили автоматичну лінію, яка збирає механізм, тестує, закручує гвинти (і все це без людських рук). Керівник виробництва зазначив, що компанія рухається саме у напрямку автоматизації процесів, і в найближчій перспективі таких ліній буде значно більше.

Як перший, так і другий день завершувались вечерями, які організовувала приймаюча сторона, Kale Kilit, із традиційною турецькою гостинністю. Ця поїздка не тільки про виробництво та розуміння продукту, це про обмін досвідом, натхнення та мотивацію, більше розуміння одне одного та налагодження ділових відносин.

Щиро вдячні за запрошення та відкритість!

Як обіцяли, готові поділитись побаченим. Нам важко було вмістити ці насичені дні у 3 хв відео, але ось що вийшло. Дивитись всім!

https://youtu.be/j8rFYOtxqr0

Завжди Ваші Лідери дверного ринку!