Дискусійні панелі на Дні лідерів дверного ринку 1 березня 2019 року

Ми завжди аналізуємо кожну анкету, яку отримуємо у ході проведення конференцій. Чого ж раніше не вистачало нашим заходам? Ви самі сказали про те, що потрібно більше живого професійного спілкування. Ми проаналізували і ось, що підготували для вас. 

Такої концентрації досвідчених спеціалістів ми ще не збирали! 
До участі у панельній дискусії запросили тих, чиї компанії відомі чи не кожній людині, яка працює на дверному ринку. То ж, хто цьогоріч завітає на конференцію та поділиться власними думками? Їх компанії успішні, досягнення вагомі, а думки можна з впевненістю назвати експертними.

До дискусійної панелі на тему: «Як працювати сьогодні, щоб завтра швидше розвиватись» запрошено Ігоря Дробітько – власника компанії Абвер. Компанія “Абвер-Україна” є одним з провідних виробників вхідних сталевих дверей в Україні.

Дискусійна панель у ході конференції День лідерів дверного ринку відбудеться за участі Ігоря Турцевича – керівника “Двері Білорусії”. Торгово-промислова група (ТПГ) «Двері Білорусії» виготовляє та постачає вхідні та міжкімнатні двері в Україну, Білорусь, Молдову, Казахстан, Росію, Азербайджан і країни ЄС. Сьогодні мережа налічує 135 фірмових салонів по всій Україні.

До дискусійної панелі на тему: «Як працювати сьогодні, щоб завтра швидше розвиватись», долучиться Андрій Галенко – власник мережі магазинів ВСІ Двері. Компанія Всі Двері сьогодні – це: команда професіоналів; надійні, перевірені роками партнери; найбільша в Україні мережа спеціалізованих магазинів дверей різних форматів.

Дискусійна панель у ході конференції День лідерів дверного ринку відбудеться за участі Сергія Буднікова – керівника напрямку “Вироби з Дерева” групи компаній ТОВ Епіцентр К та Нова Лінія. Національна мережа торгових центрів «Епіцентр» – лідер з роздрібної торгівлі в Україні.

🎯Маєте запитання, на яке хочете отримати відповідь? Залишайте їх за посиланням. Кращі будуть озвучені на конференції.

Готові знайомитись?
Клікайте на посилання на забирайте свій квиток прямо зараз! http://liderdr.tilda.ws/march2019