Час великих змін чи індикатор слабких сторін? Як дверний бізнес пережив 2020. Коротко про День лідерів дверного ринку

16 березня у Києві відбулась дев’ята масштабна конференція День лідерів дверного ринку, яка двічі на рік збирає спеціалістів дверної галузі зі всієї України. Цьогоріч захід був присвячений підведенню підсумків 2020, обговоренню актуальних проблем та пошуку шляхів для посилення бізнесу. У конференції прийняли участь власники та ТОП менеджмент як передових дверних фабрик, найбільших торгових мереж, так і представники малого бізнесу.

Програма конференції була побудована таким чином, щоб кожний отримав цінну інформацію для себе.

Відкривали захід та зустрічали всіх гостей традиційно організатори – Ірина Большук та Тетяна Поліщук. Про особливості дверного роздробу України розповів запрошений експерт та спікер Андрій Галенко – директор ТОВ Всі двері. 

Багато цифр, дослідження та аналіз галузі презентували представники найбільшої мережі будівельних гіпермаркетів в Україні ТОВ Епіцентр К та Нова Лінія – Сергій Будніков та Олександр Лисенко.

Огляд експортних ринків провів Юсуф Генц – менеджер компанії Kale Kilit. Зведений аналіз експорту українських дверей та імпорту до України провів В’ячеслав Дирда – засновник Торгового Дому СітіДорз та Член Правління УДА.

Найдинамічнішим блоком конференції традиційно була дискусійна панель, на яку ми запрошуємо авторитетних представників дверної та суміжних галузей. Цьогоріч склад був досить сильний, а саме: 

  • Юрій Молько – власник компанії М І КО Трейдінг, ТМ MAGDA,
  • Євген Шурко – директор компанії Оміс,
  • Юлія Бєлінська – співзасновниця Retailers.ua, продюсерка заходів Retailers Events,
  • Ігор Турцевич – співзасновник компанії Двері Білорусії,
  • Лариса Ломакіна – віце-президент ТОВ “ТМО Ліко-Холдінг”, директор департаменту інвестицій та продажу. Член Ради директорів КБУ.

Захід проходив за підтримки генерального партнера компанії Kale Kilit та ABC Group, надійних партнерів Kleiberit Україна, Хеліос Україна, компанії Модус та ™ WALA. Інформаційними партнерами виступили Українська Дверна Асоціація та Конфедерація Будівельників України.

По завершенню офіційної частини всі учасники конференції мали можливість під час фуршету поспілкуватись у неформальній атмосфері.

Учасники відмітили, що це була найсильніша конференція за роки існування проекту.

Організаторами заходу є команда проекту Лідери дверного ринку, яка із 2016 року створює наймасштабніші події галузі, слугує галузевим інформаційним простором, проводить дослідження, відвідує фабрики та показує дверний бізнес із середини.